Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok az Rtl most-on...

Nem tudok az Rtl most-on videót nézni, mert nem lehet a gépemre letölteni a Microsoft slverlight-ot. Milyen programmal tudnák az RTL most-ról videókat letölteni így hogy nem tudom a videót megnyitni? (Windows XP Professional van a gépemen)

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 19:33
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Valamelyik GUI-t a három közül, így kapsz hozzá grafikus felületet is.

2012. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindegyiket de egyikkel sem sikerül!
2012. márc. 13. 19:54
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:
Én magam is használtam (mondjuk grafikusból csak az elsőt próbáltam) illetve ezen az oldalon is több embernek ajánlottam, eddig még mindenkinek összejött. (Hacsak nem változtatott valamit az utóbbi hetekben az rtl, de ezt nem hiszem).
2012. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 legendavagyok01 ***** válasza:
2012. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt írja ki: Az alkalmazást nem sikerül elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az alkalmazás újratelepítése megoldhatja a problémát.
2012. márc. 13. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!