Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent 3.1.2. Meg lehet...

Utorrent 3.1.2. Meg lehet változtatni a fájl darabok letöltés színét?

Figyelt kérdés

Ahol van a tracker, speed, sebesség és info. Legvégén van a prioritás és mellette van darabok a % között. Nekem ez a csík zöld színű. És nem látom, hogy éppen hogyan tölti le a fájlt, hogy bele tudnék nézni.


Mert a régi utorrent 2.4-esnél két színű volt és tudtam, hogy melyik rész van már meg és hol. Most mind a két szín zöld.


2012. márc. 14. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

nemhiszem...:/

de a végén úgyis "szól"!;)xD

2012. márc. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fájlok oszlopban ki van írva százalékban, és mellette mutatja szintén grafikonon a szelet állapotát.
2012. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


a piros jelölésben van.

2012. márc. 14. 16:17
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez így furcsa, hogy nem látom, hogy éppen hol lett meg a rész.
2012. márc. 14. 16:18
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha kiváncsi vagy a darabokra, akkor válaszd alulra a Darabok fület (angolul : Pieces).


Jobb égér katt alul és pipáld be, azon megnézheted a darab számát és azt is, milyen gyorsan jön lefelé.


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt már megcsináltam. Tulajdonképpen azért is lenne fontos a pieces-nél, hogy melyik részt töltötte le, mert úgy szoktam, (mint a képen láthatónál), hogy ha kevesen töltik, akkor legalább az egyik cd legyen meg teljesben. Ezért 1 vagy 2 cd-t ki szoktam skip-elni. És ha pont azt töltené, amit ki skip-elek, akkor azt nem töltené tovább.
2012. márc. 14. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!