Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Véletlen kitöröltem a jegyzett...

Véletlen kitöröltem a jegyzettömböt a gépről és rengeteg fontos dolog volt benne, nincs valami program vagy valami? Ami visszatudná hozni azt a jegyzettömböt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Van például a Notepad++ ingyenes szövegszerkesztő, de megnézheted a .txt fájlokat OpenOffice-szal is.

De a jegyzettömböt is visszatelepítheted a Windows összetevők eltávolítása és hozzáadásában.

2012. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az a rengeteg fontos dolog nem a jegyzettömbben volt-van, hanem a merevlemezen, csak a jegyzettömbbel hoztad létre vagy szerkesztetted őket. Indítsd el a Notepad.exe nevű fájlt, ez a Windows könyvtárban található.
2012. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáltad a kukából helyreállítani?
2012. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

addig míg nem lesz Jegyzettömböd, a txt fájok-ra jobb klikk! Társítás... Program választása...: WordPad MFC alkalmazás, (ilyen fájlok megnyitása mindig ezzel a programmal történjen... bejelölni!

vagy ha nem találsz WordPad progit akkor, telepítsd a gépre az Universal Viewer ingyenes magyar nyelvű programot és azzal, Társítás... (szinte mindent megtudsz vele nyitni!)

[link]

2012. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hogy pontosítsak:


Nem a jegyzettömböt töröltem,hanem ami benne volt.

2012. márc. 14. 18:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát meg volt nyitva egy txt fájl, melynek a tartalmát törölted? Azt sajnos nem lehet visszahozni.
2012. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult helyzet,úgy volt az egész történet,hogy kicseréltem a jegyzettömböt egy újra,de közben megvolt a régi is de azt töröltem. Aztán mostanság meg visszahoztam egy programmal (Recuva) és a betűk helyett ilyen kínai írásokat adki... meg kockákat. Kb ennyi!
2012. márc. 14. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk: a Jegyzettömb az egy program. Notepad.exe. Ha megnyitod (kétszer ráklikkelsz), Jegyzettömb-ként jelenik meg. Ez önmagában semmiféle adatot nem tartalmaz. Ezzel nyitod meg a txt kiterjesztésű szövegfájlt, ami az adatokat tartalmazza.

Volt egy jegyzettömb program a gépeden, de feltelepítettél egy újabbat, a régit pedig törölted. Ezzel semmilyen adatod nem veszett el, mert az adataidat tartalmazó szövegfájlt nem törölted.

Az új jegyzettömb programmal keresd meg az adataidat tartalmazó szövegfájlt, nyisd meg és ennyi.

2012. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ctrl+Z?
2014. máj. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!