Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Arra akarok választ kapni,...

Arra akarok választ kapni, hogy volna-e olyan program? Mellyel rendszer telepítés nélkül tudnám a merevlemezem tartalmát mindennel együtt átmásolni egy másik merevlemez meghajtóra. Egy 200 Giga vincseszterről egy másik 250 Giga vincseszterre.

Figyelt kérdés

Mert jelenlegi még működik de már zörög és néha kattog.

Ha valaki tudna ilyen oldalt vagy egyszerű programot ajánlani az válaszoljon.

Természetesen amire másolok az másodlagosként van jamper helyezve.És azonos a két típus ATA.


2012. márc. 15. 00:16
 1/9 anonim válasza:
En ugy csinaltam legutobb, hogy egy pendrivera feltoltottem egy Ubuntu Live-ot, majd beallitottam a BIOSba hogy a pendriverol toltse be a rendszert. Ezutan gyakorlatilag teljes hozzaferesem volt a lemezekhez, tudtam masolni amit csak akartam. Sajnos a Windowst attenni egy masik lemezre nem mindig sikerul, tehat elkepzelheto hogy jobban jarnal ha az uj HDD-re feltenned a Windowst majd utana masolgatnad azt ami fontos.
2012. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Értelek!

de sajnos nincsen telepítő lemezem.

Vagy ezt lehet valahol megtalálni interneten?

Mert hát BIOS-t nem merem állítgatni nem értek hozzá.

Azért várok még hátha valaki tud valamit javasolni!

2012. márc. 15. 01:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg program van, amivel egész partíciókat lehet másolni. A GParted kiváló, amúgy is ezzel szokás manapság a partíciókat rendezgetni.


[link]

2012. márc. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Úgy bármit másolhatsz, míg az első válaszoló ötletével windows partíciót nem tudsz...
2012. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem és még azt valaki tudná hogy mily módon tudnám legkönnyebben megcsinálni?

Vagyis hogy úgy meg lehet ezt tenni mint például a total commandernél a másolást illetve áthelyezést.

Vagy ez bonyolultabb.

Mert angolhoz nem értek és telepítő lemezem meg nincsen.

S nem szeretném dolgaim el vesztését.

Mert kb egy 75-80 giga terjedelemről lenne szó.

2012. márc. 15. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ehhez külön program kell, de ha nem értesz hozzá, akkor kérjél hozzáértő segítséget, mert ez nem sima másolás. Itt partíciókkal bűvészkedsz és egy rossz mozdulat és kukába mehet az egész vincseszter tartalma!
2012. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem rendben van.Akkor mást próbálok megcsinálni majd.

Esetleg egy telepítő lemezt lehet készíteni melyről tudnák új telepítést csinálni.

Persze tudom akkor azt kell elsődlegesre tenni majd.

Az üres vincseszterre és a régiről amikor majd másodlagosra lesz vissza téve akkor onnan mentenék az új meghajtóra.

Vagy ne is próbálkozzak inkább vele?

Várjam meg még elromlik a vincseszter?

2012. márc. 15. 17:45
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt, talán segít...


[link]

2012. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi megnéztem és érdekes volt nagyon.
2012. márc. 15. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!