Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot...

Letöltöttem egy játékot beraktam deamon tools ba iso fájl lett. és még mindig azt írja be h kéne a cd. Mit kéne tennem? Mi a probléma?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jobban megnézed van benne egy crack mappa abban találsz egy ugyanolyan parancsikont mint amit kirakott a játék.Jobb klikk másolod majd megnyitod a C program files és a játék elérését ahová telepűlt oda jobb klikk beillesztés és a felugró ablakban Felülirja mindent gombra és már többet nem fogja kérni.
2012. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Az ilyen védelemmel ellátott CD-k képfájlaiban kell lennie valahol egy tört EXE-nek vagy egy programnak ami megtöri a gépeden lévő EXE-t (alltalában a Crack mappában vannak).


Nézd meg a képfájlt milyen mappák vannak benne, ha találsz benne crack mappát vagy olyan mappát ami a "release" névre utal (pl. Core, Fairlight, Vitality, stb, stb.) akkor nézd meg abban mi van.


Az ott lévő dolgokat másold a a játék mappájába, az ott lévőket felüliratva.


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Janee1990 válasza:
Szerintem crackelni kell...nézd meg az iso fájlon belül h van-e crack mappa vagy ha az nincs keress egy gyanus mappát amiben lehet crack!! :D
2012. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt benne egy ikon azt másoltam át .. szóval nem azt kelett volna de amugy nincs benne semmi olyasmi nevű mappa vagy bármi
2012. márc. 15. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!