Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mindig, amikor windows 7-et...

Mindig, amikor windows 7-et akarok telepíteni a gépemre, kiír egy hibaüzenetet, pl: "A windows nem tudja telepíteni a szükséges fájlokat. Lehet, hogy a fájl sérült, vagy hiányzik. (folyt. A leírásban)?

Figyelt kérdés

...Győződjön meg arról, hogy a telepítéshez szükséges összes fájl elérhető, és indítsa újra a telepítést. Hibakód: 0x80070570"? Mi lehet ennek az oka? Igaz, hogy a telepítődvd-t ncore-ról írtam ki, de más gépet sikerült már újratelepítenem vele, a laptopomnak (Acer aspire 2920z) pedig bírnia kéne a win7-et.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. febr. 11. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Koszos a dvd lemez vagy a dvd olvasó fej

illetve BIOS ban nincs AHCI mód BEkapcsolva (Enable, vagy Auto, de ha lehet enablere ted)

2012. febr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nrrolli ***** válasza:
Ez egy egyszerű lemez olvasási hibának tűnik:)
2012. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De akkor mondjuk a windows xp-t miért tudom telepíteni a gépre? csak a win7 nem megy...
2012. febr. 14. 10:24
 4/15 nrrolli ***** válasza:
Azért mert rossz a telepítő lemez
2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de más gépre fel tudtam telepíteni ugyanazzal a lemezzel a win7-et. :(
2012. febr. 14. 11:01
 6/15 nrrolli ***** válasza:

akkor mondom !! és egyben kérdezem is

az xp CD lemezen van ?....

a windows 7 DVD lemezen van ?


Másik WIN7 TELEPÍTŐRŐL PRÓBÁLTÁTOK?


mivel a dvd olvasó egyaránt kezel CD és DVD lemezeket

ezért 2 különböző hullámhosszon olvas és a DVD hullámhossza NEM jó független attól hogy mennyire olvassa be a DVD filmeket és programokat


DE már előtte írták hogy: (idézek) Koszos a dvd lemez vagy a dvd olvasó fej

illetve BIOS ban nincs AHCI mód BEkapcsolva (Enable, vagy Auto, de ha lehet enablere ted)


De erre még nem adtál választ !!

2012. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nrrolli ***** válasza:

[link]

erröl beszéltek


[link]

[link]


[link]


Remélem ennyi link érthetővé teszi :))

2012. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

igen, xp cd, win7 dvd, átállítottam amit írtál (így nem engedi bekapcsolni a gépem), és megpróbálom így telepíteni akkor a win7-et (este, mert most melóhelyen vagyok), és szólok, hogy sikerült-e.

köszi a kimerítő képáradatot:))

2012. febr. 14. 13:50
 9/15 nrrolli ***** válasza:
ilyen esetekben mindig vizuális vagyok ezért a képek
2012. febr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most mindent beállítottam úgy, ahogy írtátok, és nem dvd-ről telepítettem, hanem usb-ről, és mégis kidobja ugyanazt a hibát:( Mi lehet a gond? :(
2012. febr. 24. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!