Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photo Scape-pel szerkesztenék...

Photo Scape-pel szerkesztenék képeket húsvétra és vmi erre utaló szimbólumot szeretnék a képekre (tojás, nyuszi stb. ). Hogyan tudom megcsinálni, ha alapból nincsenek ilyenek a programban?

Figyelt kérdés
A lényeg, h jó minőségben kellene megcsinálnom, m elő szeretném hívatni őket. Köszi!
2012. márc. 16. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Tölts le húsvéti nyuszikat, tojásokat.... aztán a PhotoScape-ben szépen be tudod illeszteni a képbe.


[link]


[link]


[link]

üdv. sok sikert

2012. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Még ezt találtam. Válogass kedvedre:)

2012. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek tök jó oldalak, jó tipp volt. Már csak abban segíthetnél, h el tudom vhogyan tüntetni a hátteret azokon a képeken, amiket be szeretnék illeszteni? Mert pl. kiválasztok egy tojást, elmentem, beillesztem, de van egy alap fehér háttere, ami csúnya, ha egy nem fehér képre illesztem - remélem érthetően írtam le :)
2012. márc. 17. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, érthetően írtad:) A helyzet az, hogy háttér nélkül csak PNG-ben elmentett képeket tudsz beilleszteni. Azért is küldtem át a másik linket, ahol ilyen képek vannak. Ezekből válogass, a kockás háttér nem fog látszani, ha a képet beilleszted. Üdv. szép napot, sok sikert!
2012. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Még egy oldal,ahol szintén PNG -ben vannak a képek. Letöltés előtt kattints a képre, / ki kell nagyítani és azt letölteni/.

2012. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

És még egy oldal, szintén PNG.

2012. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon sokat segítettél!!! :)
2012. márc. 19. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!