Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Farm Simulator 2011. Megvettem...

Vizéli László kérdése:

Farm Simulator 2011. Megvettem eredetibe hogy tudjak multizni, beírom az aktiváló kódot, belépek, de ha a többjátékos módra megyek, ugyan azt írja mint amikor tört cd kulccsal próbáltam, hogy a cd kulcs blokkolva. Valakinek valami ötlete?

Figyelt kérdés

2012. márc. 16. 16:36
 1/2 anonim válasza:
Nem biztos, hogy amit írok, célra vezető, azt meg pláne tudom, mekkora macera, de leírom, amit én tennék: újra tenném a teljes rendszert! Valószínűleg valami információ benn maradt a rendszerben (rendszerleíró adatbázisban) a program (játék) eredetéről és ez nem biztos, hogy Neked tök jó. Csak a saját példámból kiindulva: nálam ez egy játéknál és egy nyelvprogramnál is bevált. Tudom, szívás, sok meló és fáradtság, de nincs nagyobb szopás, mint a neten kutatni, fáradozni és várni, hogy majd jön egy megoldás - ami soha nem jön el. Szerintem ez a legtisztább és legbiztosabb megoldás, rögtön elvégezhető és nem kell napokat várnod itt, hogy valaki az év ötletével előrukkoljon. Fájdalmas, de a legkevésbé fájdalmas :)
2012. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 boros.major.peter válasza:
Hello megadod léci a farm szimulátor aktiváló kódját
2013. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!