Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az avg ingyenes verziója...

Az avg ingyenes verziója mennyire jó vírusok és kéretlen "betolakodók" ellen?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ezt használom csak kíváncsi vagyok rá. Főleg arra hogy ha valaki egy gépbe akar beférkőzni mennyiben segít az avg ennek megakadályozására?
2012. márc. 16. 16:45
 1/4 anonim válasza:
Egyszerűen sz*r ! Én programozó vagyok és Nod32 őt használok évek óta
2012. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nod32-nek van ingyenes verziója? És az tényleg jó?
2012. márc. 16. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Avast! ingyenes verzióját használom, semmi gondom nem volt vele. AVG-vel egyszer benyeltem egy Win32:Vitro nevű vírust, az AVG ténylegesen le sem sz*rta, hogy van. Mások is panaszkodtak rá ismerőseim közül, viszont az már 2 éve volt, szóval nem tudom, a mostani milyen, az akkori tapasztalataim alapján nem ajánlanám.


Pár száz fertőzött exe állomány lett a vége. Ott hagytam abba az AVG használatát.


Avast! viszont évek óta nem okozott csalódást, még az ingyenes verzió sem. Fizetősnek meg vannak jó extra szolgáltatásai, de azokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2012. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
majd lehet hogy kipróbálom őket. Amúgy az avg-vel eddig nem nagyon volt problémám, legalábbis nem vettem észre :) Előtte meg avira volt fenn. Amúgy érdekes beírtam hogy antivirus googleba és pont a nod32, avg és az avast! volt az első három
2012. márc. 16. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!