Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent kliens mindig futtatása?

Torrent kliens mindig futtatása?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy torrent letöltő gépet. Van egy szerverünk (exchange, fw stb.) Erre szeretnék egy klienst tenni.

Feltettem az utorrentet, beállítottam a webUI -t megpróbáltam végicsinálni egy tutorial -t de nem sikerült. Létrehozta a service -t el is indul, de a program nem fut. Megpróbátam időzíteni, hogy minden indításnál indítsa el a programot de ez sem jó.

Van valami megoldás, hogy ne kelljen bejelentkezni a servetren hogy fusson az uTorrent?


2012. márc. 18. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen op rendszer van a szerógépen?mert a windows server 2003 vagy valami szerós op rendszer nem biztos hogy támogassa a utorrentet.ha nem használod másra akkor rakj rá egy xp-t vagy egy win 7et és azon nyugodtan birsz torrentezni :D
2012. márc. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Windows 2008 r2 van rajta, ezt exchange servernek és file szervernek használjuk. De lehet felrakok mellé virtuálba egy xp -t vagy valami kis hardverigényüt. vmWare -t használunk.
2012. márc. 28. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is Server 2008 R2 van! És megy minden szépen megy.


Egyedül egy Dedikált IP kell, de gondolom mert van neked mivel szeró, egy állandó IP címet kell beállítanod. Ha ez megy akkor a link így fog kinézni:

[link]

2012. máj. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy mi PORT számot...
2012. máj. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!