Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó az ashampoo winoptimizer 6?

Jó az ashampoo winoptimizer 6?

Figyelt kérdés
Mert nekem most az van fent és nem tudom hogy jó programok ha nektek is van irjatok légyszi
2009. jún. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlanám, nekem sem vált be (jópár hibát csinált a gépen).


TuneUp Utilities 2009-t használj helyette:)

2009. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó.Nagyon régóta használok ashampoo winoptimizert,a hatost már megjelenése óta.Az igaz mondjuk,hogy ilyen winoptimizer progikkal lehet kárt csinálni,ezért oda kell figyelni.
2009. jún. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok ebben a percben töröltem le az ashampoo winoptimizer 6-ot nem jo ,mindent elrontott a gépemen
2009. jún. 17. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes az én gépemen semmit se tett tönkre.Azt szokták mondani,hogy a számítógép legnagyobb ellensége a felhasználó...
2009. jún. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ashampoo 5 van, és minden fölösleges szemetet kipucol a gépből. Nekem a windows care rontotta el a gépet. Ja és az ashampoo 5 mellé ccleanert is használok.
2009. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!