Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A legyen ön is milliomost...

A legyen ön is milliomost szeretnék játszani a gépemen de nem megy. Windows 64 bites rendszer van telepítve. Ez lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ettől függetlenül véletlenül se írd le, hogy mi ez, honnan szedted, és milyen hibaüzenetet kapsz, hiszen úgyis tele van az oldal gondolatolvasókkal.
2012. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért nem írtam le mert az én tippem ez volt elsőre és csak meg szerettem volna kérdezni, hogy lehet-e ez a hiba.


innen töltöttem :

[link]


Félig elindul a játék mikor elindítom az új játékot akkor nem jelennek meg a kérdések csak a zene szól.

2012. márc. 21. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, hogy az oldalon a letöltést 1-esre értékelték, és a weblap pedig ismert támadó oldalra mutat, ez valószínűleg kamu játék, nem is kell működnie, mert csak az a dolga, hogy megfertőzze a gépedet, illetve jó estben csak nem működik. Ha a hozzászólásokat is megnézed, a képeken reklámozott játék nem is létezik, legalábbis a letöltés biztosan nem azonos vele.


Teendő: Uninstall, alapos vírusirtás, elfelejtés.

2012. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát csak ezzel az a gond hogy van egy másik képen amin tökéletesen működik amin 32bit-es a rendszer
2012. márc. 21. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!