Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Számítógép újra rakás előtti...

Számítógép újra rakás előtti mentések hogyan?

Figyelt kérdés
A kérdésem az az lenne, hogy mielőtt újra raknám a gépemet, szeretnék menteni a "D" meghajtóra. És hogy ezt hogyan lehet? Mert eddig még egyszer sem raktam újra gépet. A válaszokat előre is köszönöm.
2012. márc. 21. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden átmásolsz amit meg akarsz tartani, ügyelve arra hogy telepítéskor nem formázod majd le a D-t.


A programokat felesleges, azokat újra kellesz telepíteni. Amikor törlöd a rendszerpartíciót, a programokhoz tartozó fájlok is törlődnek, így azok nem fognak működni. A hozzájuk tartozó fájlokat pedig nem tudod kimenteni, nincs is értelme.

2012. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen igen azzal tisztában voltam, hogy a programokat teljesen felesleges lementeni. Semmi értelme se lenne, meg amúgy is újra kell telepíteni minden programot. És még egy kérdésem lenne, hogy a Hardvereket honnan töltsem majd le? Vagy hol tudom megnézni, hogy milyen típusú Hardvert kell letöltenem? Hangkártya, videokártya és a többi.
2012. márc. 21. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A hardver maga az alkatrész, a driverre gondolhatsz. A Win7 a legtöbbet automatikusan felismeri és telepíti. De ha megnyitod az eszközkezelőt (vezérlőpult), ott fel lesznek sorolva a hardverek pontos névvel. Vagy ha részletesebb kell, az Everest diagnosztikai program is segít. Az eszközkezelő is képes frissítéseket keresni, de ha kézzel felkeresed a gyártók honlapját, ott is mindig a legfrissebb drivert biztosítják a hardverekhez.
2012. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj, most vettem észre, hogy mekkora hülyeséget írtam. Bocsánat! Igen a driverre gondoltam. Értem köszönöm a választ, ismét! És ugye az nem jelent gondot, a driverek automatikus telepítésébe, ha most XP-m van, és úgy rakom rá a win 7-et? Ez az utolsó kérdésem, tényleg.
2012. márc. 21. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Win7-nek kell kb 40GB...erre figyelj!
2012. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!