Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WOW (World of Warcraft)...

WOW (World of Warcraft) telepítés segítség? Lent. Bőv

Figyelt kérdés
segítségeteket kérném. Tegnap regisztráltam egy oldalon ahol 10 napos próbajáték van. elkezdtem telepíteni de nagyon lassan telepíti,tudom nem kis idő. am a gép nem lehet 2 napon át bekapcsolva,ha lestoppolom és mindennap bekapcsoláskor újra kezdem előröl kezdi a telepítést,igen am gyorsabban de nem az igazi. ezt kell mindennap csinálnom ? ez eltart fél hétig is... valami ötletek ?

2012. márc. 22. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne wowozz. Ez a legjobb ötlet, amit adhatok.
2012. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A wow az rohadt jó játék... de szedd le rendesen a wow játékot és majd utána miután feltetted és felptchalted 3.5.5a-ra utána csak a realmlistot kell majd átirni külömböző szereverekre... rem segitettem :D
2012. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Öregem! Nem kell szarakodnod a 10 napos verziókkal! Itt egy link a teljes wow Wrath of The Lich kingről, hogy hogyan kell feltelepíteni, patch-elni. Sok szerencsét, a wow a legkirlyabb játék! :D


[link]

2012. márc. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

... előző két válaszadó helytelen választ adott.

először is, 10 napos trial ma már nem létezik, helyette van starter edition, ami bár egy az egyben megegyezik az ingyenes triallal, ez idő korlát nélkül használható. magát a játékot lassú nettel egyszerübb torrentről beszerezni(lehet pausélni), majd telepíteni, ami manapság akármennyire is szar géped van, nem tarthat tovább 24 óránál(csak a telepítés). a patchekkel más a tészta, ott lehet használni az alap launchert, az szépen letöltögeti magának a játékhoz fontos fájlokat, sőt, az új launchernél már akkor is el lehet indítani a játékot amikor még nincs letöltve minden szükséges fájl(csak a legfontosabbak). ha torrentről szerzed be, megeshet az a lehetőség hogy nem az eredeti realm van a realmlistben, azt neten meg lehet nézni hogy mi az eredeti, bár szerintem a patcheléssel automatikusan átírja az eredetire. kezdőként nem tudom neked mennyire lesz bonyolult minden, de sokan vélik úgy hogy összetett a rendszer(habár az utolsó kieggel és a most megjelenővel elég alaposan csökkentették a bonyolultságot). remélem tisztában vagy azzal hogy a játék havidíjas, amit feltöltőkártyával, de akár bankkártyával is lehet fizetni neten keresztül. most így hirtelenjében ennyi, az elöttem szólóknak meg részben igazuk van, egyfelől a wow az egy jó játék, már amennyiben nem viszik túlzásba(druva függőséget tud okozni a gyenge embereken) másfelől adhatnám azt a tanácsot is hogy töröld le azonnal, ugyanis abszolút időzabáló, és ez az idő a SEMMIRE megy el.(példa: én, 6 évig wowoztam kiseb nagyobb megszakításokkal, szerintem 1 év játékidőm(100%-ban a játékban töltött idő) biztos van).

2012. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mostmár az előző 3 válaszóló és nem 2, az egyik időközben megelőzőtt.
2012. márc. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a kérdésedből jól veszem ki, ezen az oldalon találtad a próbaverziót [link]

márpedig ha itt van, akkor letöltesz egy fájlt ami kb. 30 megabyte, azután az elkezd telepíteni, ami még a leglassabb gépeken sem több mint 10 perc. Mindezután ha a Launcher.exe-vel indítod el, akkor egy speciális letöltőprogram jön be, ami torrent alapon tölti le a maradék 20 gigát, szóval ha lecsukod, akkor legközelebb ott folytatja a letöltést ahol abbahagytad. Ha meg rákapcsoltad a gépet, akkor pár percig ellenőrzi a letöltést és utána tölti tovább. Ha a letöltő elér a sárga zónába (300-400 mega után), akkor közben el is kezdhetsz már játszani, bár kicsit lassú lesz, de játszható és közben töltődik le a játék.

Ha megtetszik, szerintem igenis megéri megvenni eredetiben, mert tapasztalatból mondom, össze sem lehet hasonlítani a törtes és az eredetis játékélményt. (legtöbb Magyar az Arathor, Bloodscalp és Ragnaros szerveren található)

2012. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!!!
2012. márc. 22. 18:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben ment,most tart a sárga zónába. várom,had legyen teljesen kész,csak győzzem kivárni
2012. márc. 22. 19:33
 9/9 anonim válasza:
vegyed meg :D
2012. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!