Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a Warhead a...

Miért szaggat a Warhead a legkisebb és az átlagos konfigon amikor a sima Crysis-t max beállításokkal élsimítással együtt szaggatás mentesen ment?

Figyelt kérdés
Erra aza k*rva Warhead meg ba*ik menni.Szaggat lefagy.Ennyire optimalizálatlan vagy mi?Végülis mi csináltuk nem is csoda.Ha maxra beállítom akkor ha ki akarok lépni akkor KB:10perc mire kitudok táncolni a játékból úgy beszaggat az a sz*r.
2012. márc. 22. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A rengeteg információból, amit megosztottál annak érdekében, hogy segíteni tudjunk, csak azt lehet megállapítani, hogy a hiba benned vagy a te készülékedben van, mert nem így kéne lennie.
2012. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egen

eredeti warhead? és frisitve van?

gépekrõl semit se irtál

elvileg van egy minimumra gép meg ajánlotra? az jöt le kérdésböl

ha crysis simán megy valami még se stimelhet

rosz crack?

rosz beálitások?

...

2012. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A játék nem eredeti és nem adok ki ilyenekre fölöslegesen pénzt amikor egy árva centet sem ér csak egy program.Frissítve meg nincsen.
2012. márc. 22. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem eredetit is lelehet frisiteni ha fent van frisités

iletve leheg rosz a crack mint irtam

nem azért irtam hogy ved meg csak kérdés

crysis vonal igazán nem érdekel csak á látvány világa

én Skyrim et fizetném meg ha megtudnám akár 100szor is kifizetném ha tudnám:D

2012. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A crack az nem lehet rossz mert az összes többivel eleve el se indul.Frissítést meg sehol nem találtam olyat ami nem vírusos.
2012. márc. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!