Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Test Drive Unlimited akad 10...

Test Drive Unlimited akad 10 perc játék után. Vajon mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nos a játék már vagy 2 év óta megvan. Eredeti játék. Megvan a CD-je. Minden. Ekkor még a Test Drive egyáltalán nem akadt. Ugyanaz volt a konfigurációm. Azzal a különbséggel, hogy más volt a videókártyám. GeForce valami nem emlékszem sajnos... De az tönkre ment, és vettem egy ATI- kártyát. ATI Radeon HD 5450. Azt mondták az ismerőseim ez nagyon jó kártya ezzel a mai játékok menni fognak. Felraktam már akkor. És megfigyeltem, hogy az autók, az aszfalt, az épületek árnyalata villog. Grafikát sokszor állítottam rajta.. semmi. Ugyanúgy fluktuál, villog az autó színe. Ezzel nem is volt baj. Tudtam játszani. Megszoktam. Így is szép volt a játék. És bármilyen graf.-on ment. Utána a játék menetben elértem a kb 50%-os teljesítést. Rendre 10 perc után elkezdett szaggatni, akadozni a játék. Nem tudtam miért. Ezért letöröltem újra raktam. Új profilt kezdtem... azzal is 10 perc játék után szaggatot mint az állat. Kicsit lentebb vittem a grafikát. Akkor kevésbé szaggatott. De még mindig nem tudtam az úton maradni az autóval.:D A Gépem adatai: Proci: AMD Athlon(tm) 64 3200+ (2.00 GHZ) Asus M2NX + alaplap. Ati Radeon HD 5450 (512 MB, DDR3-as) vidi kártya. + 1GB Ram (2 szer 512 MB DDR 2.)Windows XP op rendszer. Először arra gondoltam, hogy a Rammal van a baj. (Esetleg lehet olyan, hogy a játék 1 Memória kártyát használ? és ezért szaggat? Ha beraknék mondjuk egy 2 GB-s kártyát, akkor már lehet nem szaggatna, mert akk azt használná.) De kétlem, mert 1500 MB-nál kezd kiakadni a gép. Nem értem mi a baj a játékkal. Már levittem mindent a játékban (grafika, hangok stb.) És még így is szaggat 10 perc játék után. Hasonló karibelű játékok elfutnak szaggatás nélkül. (PL. Cod 4, Saw Video game stb.) Aki tud segítsen.. pls.
2012. márc. 8. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem az a problem hogy a játék futtatása alatt folyamatosan megtelik a memóriád! sztem a memória bővítés lenne jobb!

(De azért várjunk a többiek válaszára is)

2012. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha. Én is erre gondolok. Venni akarok majd egy 2 Gb-s kártyát. Valószínűleg lehet az is a baj, hogy a gépem nem volt újra rakva az elmúlt időszakban. Pedig évekkel ezelőtt elfutott..
2012. márc. 8. 18:29
 3/9 anonim válasza:
Sztem meg a 2011 es ati radeon hd vidikártyával lesz probléma....a két évvel öregbb geforce9500 gt jobb nála játékok terén...tudom nekem mind a kettô vidikártya megvan....mondjuk az is igazh cod mw3 avp 3 witcher 2 is megy rajta...de csak min grafon miközben ge forcecal hivhn megy összes amit felsoroltam....://
2012. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha lefuttatsz pár rendszer kezelő (javító) programot az sokat segíthet! am a memória mindig törlődik mikor kikapcsolod a gépet!

nekem is nagyon belassul a laptop mikor megtelik a memória

2012. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
High*
2012. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Merg ám az ati radeon hd 5450 et nem játékra tervezték...://
2012. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mate0117 ***** válasza:

jaja valszeg a vga a gáz


esetleg egy dirver frissítés és egy gép kiporolás(fizikailag) nem ártana :)

2012. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a gépet mindig kiporolom. xD De furcsa. Mikor megvettem a vga-t utána még egy darabig tudtam vele játszani... 2 hónapig toltam. Majd egyszer csak elkezdett szaggatni.
2012. márc. 8. 18:53
 9/9 Daniel_La_Costa ***** válasza:

Vga melegedés?

Esetleg huzni probaltal a vga-n?

Nem hiszem hogy ram telne meg. Vagy ha igen akkor a ramod elg vicces kedveben van. 50% ig nem telt meg majd megtelik?

Probald game boosterrel nekem bizonyos jatekoknal sokat segitett...

ha igy sem menne a dolog akk ati huzas + gamebooster.

Nem hinnemhogy a vgaval ngyon nagy baj lehet... Annak idejen mikor kinott az unlimited en egy athlon 2000essel 1giga rammal es ati9600xt- vel toltam (igaz nem max grafon, es a vga a cpu is huzva volt rendesen...)

2012. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!