Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows vs. Ubuntu! Szerintetek?

Windows vs. Ubuntu! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én tegnap raktam a gépemre Ubuntu 11.10-es szoftvert és nagyon tetszik 100x jobb mint az windows!Ti szerintetek???
2012. márc. 23. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
az ubuntu a legjobb
2012. márc. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mint átlagos falhasználónak tökéletes a Win 7
2012. márc. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, kinek mi tetszik jobban, valamint mire használja. Én mindkettőt nagyon szeretem, de mindkettőnek vannak egyaránt hátrányai.


Ha szerverekről van szó, és egyéb hálózatos dolgokról, akkor Ubuntu (vagy Debian). Windowst szervernek sosem használnék.


Ubuntuhoz letölthető ingyenes programok nagyon tetszenek, nagy a választék, Wine-nal akár Windowsos programokat is lehet futtatni, ami ugyancsak jó dolog benne, de sok jó program szerencsére linuxra is megvan. Aki játszani akar, annak inkább a Windows7-et ajánlanám.


Mindkettőnek más és más az erőssége és gyengesége. Két teljesen más rendszerről van szó, így nem lehet egyértelműen megmondani, melyik a jobb.

2012. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket használom "élesen", csak én Ubuntuból a 10.10-t. Mindegyik jó szerintem.
2012. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ubuntu
2012. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kisvuk29 ***** válasza:
A programok miatt a Win 7,de én a Netboook-ra még rátettem az Ubuntu 12.04-et és az nem zabálja se a procit se az aksit.Tehát ez nehéz kérdés.
2012. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!