Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows ME jó rendszer...

A windows ME jó rendszer volt? Használja még valaki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

A Windows ME az eddig valaha készült LEGROSSZABB windows. Ötvözte a Win98 instabilitását a windows NT hiányos alrendszereivel

Épeszű ember nem használta huzamosabb ideig, bár még futhaz itt-ott egy-két kósza példány.

2012. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Millenium volt tudomásom szerint az utolsó DOS alapú Windows. Tehát 3.1-95-98-ME (és a többi sallang ezek között). Párhuzamosan futó fejlesztés az NT-n sokkal jobb sikereket ért el, láthatóan: XP, 7, 8

Vistát nem sorolom ide, mert az egy bugos béta csupán.

2012. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja ugye a Windows 2000 is NT alapú, az XP elődje. Az is tekinthető bétának (Windows 5.0 = 2000, Windows 5.1 = XP)
2012. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt pár eredeti.

.

föleg azok a videok tetszenek windowsokról amikor baj van gépel és mutasák rendszerviszaálitást és üdvözülten mosolyognak :):)

2012. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én használom.

Beteszem virtualboxba, és feltöröm:)

2012. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én se használom , csak kaptam egy 13 éves gépet op. rendszer nélkül és van me telepítőlemez
2012. márc. 24. 17:54
 7/7 Dannyakiller315 válasza:
Nekem eddig nem volt vele bajom. Egy ideje használom már és szerintem sokkal jobb a Windows 2000-nél. Részben mert sokkal kisebb a rendszerkövetelménye, részben mert futnak rajta újabb bővítmények (pl.: Flash Player) és így netezni is lehet vele. A bootolása is gyorsabb. A Windows 98 alapjaira épül az pedig nem rossz. Egyszóval vigyázni kell rá és működni fog jóóóó sokáig :) Annyit még mondanék, hogy a mulitmédia lejátszás teszi könnyen tönkre (pl HD videok) de ha letöltünk hozzá egy lejátszót azzal simán lehet használni arra is akár. Ajánlom először kipróbálni majd utána feltelepíteni gépre, de én 100%-ban ajánlani tudom. És igen, én még használom
2015. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!