Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-at hogyan telepítsem...

Windows 8-at hogyan telepítsem virtualboxal?

Figyelt kérdés

azt írja indításnál hogy: VT-x/AMD-V hardveres gyorsítás nem érhető el a te rendszereden. Bizonyos vendégeknek (pl OS/2 és QNX) szüksége van erre a szolgáltatásra és nélküle nem képesek elindulni

ha folytatásra megyek akkor meg sokáig tölt és ezt írja:

YOUR COMPUTER NEEDS TO RESTART

PLEASE HOLD DOWN THE POWER BUTTON

ERROR CODE: 0X0000000A


Szerintetek mi lehet a baj?


2012. márc. 24. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán az, hogy a Windows 8 még nem jött ki hivatalosan, így a programok egy része nem támogatja még.
2012. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De láttam videókat hogy feltelepítik virtualboxal
2012. márc. 24. 19:37
 3/8 anonim válasza:

[link]


Ezt nézted?

2012. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Első:

Ha nem vagy jártas a szakmában ne írj hülyeségeket!


Én is felraktam a win8 -ot win7re Vmwareval. Nem értem mit kell szenvedni a VirtualBox -szal...

2012. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

@Fila táskás -.- : Már bocs, de nálad garantáltan jártasabb vagyok és nem, nem jött ki a Win8 hivatalosan még, csak az előzetes teszt verziók.


A VirtualBox pedig egy igen jó, könnyen kezelhető és kényelmes eszköz, ami mellesleg teljesen ingyenes, korlátozások nélkül.

2012. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Részt veszek a Mac 10.7 tesztelésén.. Nem mellesleg fejlesztő vagyok az Applenél... De biztos h te vagy az okosabb. Egyébként ott is VmWaret használnak. És a Vmware Player ingyenes. A VirtualBoxban én nem tudok egy '=' jelet tenni. Alapból kiesett. Na és nem mondod h nem jött ki még a Win8? :) De DP meg RP van. És simán viszi a VMWare. Természetesen én is kipróbáltam, hogy tudjak segíteni. És láss csodát nem működött a fostalicska VirtualBox alatt. Ha írsz egy üzenetet, megmondom h tedd fel VMWare alatt.
2012. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ha nem hiszitek a kilétemet akkor majd megpróbálom bebizonyítani.
2012. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom a dátum feltűnt-e neked a kérdésnél.
2012. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!