Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 vagy xp?

Windows 7 vagy xp?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy játékokra inkább szeretnék op rendszert tenni és én ugy hallottam hogy a win7 a legjobb erre de valami olyasmit hallottam hogy nincs meg minden illesztőprogram meg ilyenek.Másképp miért jobb a win7 játékra mint az xp?Gyorsabban megy a játék mint xp-n?

Szoval milyen op rendszert tegyek az uj gepemre windows 7 vagy xp?Az xp-t mar probaltam es eleg jo csak mivel inkabb a jatekok érdekelnek azért gondolkodtam a windows 7en szoval miért jobb játékokra?


2012. márc. 25. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez csakis a gépedtől függ.

G.

2012. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gépedtől függ mi hogy megy, az opredszer nagyjából tökmindegy.
2012. márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem MINDIG a géptől függ.

vannak olyan esetek ahol az op rendszertől függ minden.

PL:

WIN95 van a gépeden ami:

INTEL xeon processzorral van ellátva(szerver gép minőségű)

4X8GB memória(szerver)

2X2TB(szerver)


én mindig úgy csinálom,hogy közepes gép magas színvonalú op rendszer.

2012. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lindmayer ***** válasza:

a win 95 nem kezel 32 giga ramot, de 2 terrás merevlemezt sem, és te komolyen úgy állítod össze a gépet, hogy most eldöntöd, hogy az xp-t fogod használni, és olyan gépet veszel, amihez készítettek xp-s drivert?

amúgy írd le milyen a gépet, és akkor megmondjuk milyen oprendszert tegyél fel rá

2012. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3, persze.

A biztonsági öv becsatolása is megölhet.

Egy balesetben (mondjuk) millióból egyszer bennégsz a kocsiban egy becsatolt öv miatt.

Érted már a lényeget?

G.

2012. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!