Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom használni a The...

Igali kérdése:

Hogyan tudom használni a The Sims 2- höz azokat a cuccokat (*. Package), amiket a Downloads mappába teszek?

Figyelt kérdés

A The Sims 2 játékhoz feltelepítettem a Szabadidő kiegészítőt, és amik előtte megjelentek + EA által kiadott cuccokat (Mesés díszletek, Csili- villi, Bulis, Divatos, Trendi, Konyhai és Fürdőszobai Lakberendezési, IKEA ).

Ezek mellé szeretnék még ruhákat, sminkeket stb betenni. Elsősorban innen töltöttem le: h t t p ://www.thesimsresource.com/

Nekem vagy nem mutatja a játék a listában, vagy mutatja, de csak lila színben.

Azt olvastam, hogy kell a CEP for The Sims 2 program, ami a neten található több százezer átszínezett Sims 2 berendezés és tárgy játékbeli megjelenítéséhez szükséges hasznos kis alkalmazás. A 9-es verziót próbáltam, de valamiért nem jó a játéknak, elinduláskor felkiáltó jellel mutatja is. :(

Milyen programot, mit javasoltok, hogy az egyéni cuccokat (package fájlokat) tudjam használni, és megfelelően töltse be a játék?

Sajnos eddig sehogy sem sikerült rájönnöm, használni az egyéni cuccokat! :(



2012. márc. 25. 13:13
 1/8 anonim válasza:
a sima package fájlokat csak be kell másolnod, nem kell hozzá semmi progi. ide másold be őket: C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads (persze a meghajtó lehet más betűjelű nem pont C: ) a játék néha rákérdez hogy engedélyezed-e, ott engedlyezd és kész ;)
2012. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, oda másoltam, és a játékban engedélyezve van, hogy az egyéni cuccokat használja.

Mikor elindítom a játékot, és mielőtt belép az alap menübe, ott kilistáz egy csomót, és ott is be van ikszelve, hogy engedélyezem, és még sem működik rendesen :(

Egy csomót nem is találok a játékban (elsősorban ruhákat, sminkeket), és ha bent is vannak a ruhá (valószínű azt mutatja- mert egy kicsi kis csillag különbözteti meg)akkor meg ugyan úgy néz ki, és egy színűek (rózsaszín- lila).

Nem tudom mi lehet a gond :(

2012. márc. 25. 22:14
 3/8 anonim válasza:
most jut eszembe, lehet h más a gond... nekem is van sokszor, hogy nem jeleníti meg, vagy mutatja, de nem jelenik meg a simsen. ez azért is lehet, mert nincs meg a megfelelő kiegészítő lemezed a sims2höz, vagy hogy a packagehez nincs letöltve az "alap", a séma, azt hiszem MESH a neve. ha az nicns meg, akkor nem fog megjelenni. ezek is lehetnek problémák...
2012. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, a MESH hiány miatt a hiba!

Nem elég a *.package fájl, hanem kell a mesh is (nem mindegyikhez, de többségének kell).

Köszönöm a választ a segítséget!

2012. márc. 28. 19:45
 5/8 anonim válasza:
örülök, hogy végre rájöttünk mi a baj :D szívesen ;)
2012. márc. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is épp ezzel a problémával szenvedek... de mi is az a MESH ?
2012. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a mesh az ami a séma, alap, a szerkezete a cuccnak, ahhoz töltöd le a színeket, mintákat, amit hozzápárosít a játék, így egy meshez több mintát is letölthetsz
2012. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, már működik rendesen!
2012. szept. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!