Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki a gép mindíg...

Csapo1002 kérdése:

Miért fagy ki a gép mindíg ugyanott?

Figyelt kérdés
Tehát: feltelepítettem a gépemre a Medal of Honor-Pacific Assault játékot és mindíg ugyanott fagy, és kiírja, hogy hibát észlelt ezért leállt. Miért? Hozzáteszem, ezen a gépen régebben már kijátszottam akkor nem volt vele baj!
2012. márc. 25. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

azóta ha nem cseréltél memó kártyát és nem cseréltél videókártyát akk az lehet a gond h mást is felraktál (gondolom) azóta a gépedre és Pl.: az D3D-ben megy vagy akár OpenGL-ben akkor utánamait feltelepíthettél az felül írhata valamelyiket amelyikkel mennie kéne


de ez csak tipp nem biztos h ezek a hibák miadtlehetnek pl.:hamást töltöttéle az lehet h fájlhibás vagy csak egyszerűen kicsi a grafika mert pl.: 32 bitesről 16 bitere léett állítva


én a te helyedben kísérleteznék egy kicsit és utána másikat töltenék le és ha az sem megy akk keress fel egy informatikust aki ért is elég jól az ilyenekhez és kérdezdmeg hogy mit csináljál ebben az esetben


sok szerencsét :D

2012. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!