Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok a Google...

Miért nem tudok a Google Chrome-ban gépelni "mezőkbe"?

Figyelt kérdés
Pl. ott a vatera. Ott sem tudok az üzenetekre válaszolni Chrome-ban mert nem jeleníti meg az írást, és még ilyen ingyen sms oldalra sem tudok szöveget begépelni! Kiemeli a négyzetet más színnel h "oda írok" de semmit sem ír, ha space-t nyomok akkor lejjebb görgeti az oldalt! Még ide GYIK-re sem engedett Chrome-mal írni... Más böngészőt kell ilyen célra használnom! Mit állítsak be? és hol hogy sikerüljön gépelnem? :/
2012. márc. 25. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Csavarkulcs alatt/Beállítások. Személyes dolgok, Automatikus kitöltés.
2012. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt már néztem, nincs bepipálva és még így sem tudok! Úgysem ha bepipáltam és úgy sem ha nem! :/
2012. márc. 26. 06:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, a Csavarkulcs alatt, A motorháztető alatt, itt a HTTPS/SSL Tanusitványok kezelése. Ott lehet a hiba. Állítsd be így: A szervertanusitványok visszavonásának ellenőrzése. Ezt jelöld be.
2012. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam most azt is, de mindhiába! semmi sem változott, ha be volt pipálva ha nem! :/
2012. márc. 26. 21:42
 5/7 A kérdező kommentje:
De azt sem értem hogy miért van összezsugorodva a kis négyzet amibe írhatok! Nagyon picira összemegy mindig amikor olyan oldalra megyek ahol használnom kéne, és az 1ik sarkánál tudom nagyobbítani!
2012. márc. 26. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Töröld le és próbáld visszatelepíteni de a törlést a Revo Uninstallerrel csináld és ott a három lehetőség közül azt válaszd amelyik minden összetevőt eltávolítja.Nekem ez vált be amikor ilyen problémám volt vele.
2012. márc. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát lényegében az újratelepítés megoldotta, már régebb óta akartam és most megcsináltam, így most műkszik! :)
2012. ápr. 1. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!