Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem tudom változtatni...

Mért nem tudom változtatni egérrel a zézetet a GTA SA-ban?

Figyelt kérdés

Van GTA 4 a gépemen de kicsit akartam játszani a SA val ezért telepítettem, de nem tudom változtatni nézetet egérrel, amúgy működik az egér, a menüben tudom használni és még az autót is tudom vele irányítani, billentyűzet+egér be van állítva, egér érzékenység is olyan közepes.


Mi a probléma?


2012. márc. 26. 14:49
 1/5 lambo96 ***** válasza:
Nézetet a V-vel lehet állítani, ha nem állítgattad el.
2012. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, nem olyan nézetet akarok állítani, hanem hogy arra menjen az ember amerre az egeret fordítom, nem tudom miért nem akar menni.
2012. márc. 26. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
valahol a menüben kell állítgatni nekem is volt ilyen problémám annál a résznél h "joystick" és ott állítsd át gamepadra vagy mire már nem emlékszem, és most nemtudom megnézni.
2012. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
néha megy, néha meg nem...
2012. ápr. 1. 18:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha az egérérzékenység egy bizonyos pontra van állítva működik, így meg nagyon érzékeny és idegesít, és ha nyomom, hogy menjen előre CJ és közben elmozdítotm az egeret akkor megállCJ pedig az előregombot még mindig nyomom... :S
2012. ápr. 6. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!