Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebookon töröltem egy...

Facebookon töröltem egy beszélgetést, ezzel több hónapi üzenetet törölve. Megoldható hogy ezeket az üzeneteket visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
tudod te is a választ......
2012. márc. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha tudnám, nem kérdeztem volna meg...

Valaki esetleg?

2012. márc. 26. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

na akkor még világosabban :

minek kérdezel olyant,amire te is tudod a választ,

nem lehet visszaszerezni a facén letörölteket

2012. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na akkor még világosabban: Olyat kérdeztem, amire nem tudom a választ, ezért kérdeztem. Nem mondhatjuk azt hogy nem lehet, mert mindent lehet, csak éppen TE vagy én, nem tudjuk hogy hogyan kell, vagy esetleg nem tudjuk megoldani. Azonban lehetséges hogy van valami mód rá hogy visszaszerezzem a "facén letörölteket". Ezért továbbra is kérem ha valaki tud ilyet, az közölje velem, mert nagyon megköszönném, aki pedig nem tud, az vagy kattintson el innen, vagy pedig tegye hozzá a "szerintem" szócskát, és ne általánosítson, ne büszkélkedjen azzal, hogy nem tud választ, és főleg ne oktasson ki senkit. Köszönöm, azoknak főleg, akik megoldást tudnak küldeni.
2012. márc. 26. 16:59
 5/6 A kérdező kommentje:
És mellesleg, én is tudom, hogy elég abszurd a kérdés, de gondoltam, hátha...
2012. márc. 26. 16:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. :(
2012. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!