Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem futnak normálisan a...

Miért nem futnak normálisan a játékok a laptopomon? Többi lent

Figyelt kérdés

Packard Bell Easynote LS11HR-465HG laptopról beszélünk. (Intel Core i5-2430M, AMD Radeon HD6650M 1Gb, 4Gb DDR3 RAM)

Több játék is (Crysis, Dirt 2, NFS Run) egy-egy betöltés közben/következő pályára lépésnél egyszer csak lefagy. Ez mitől lehet???


2012. márc. 26. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a laptopok nem játékra valók.
2012. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vidikari illesztőprogramját frissíteni kéne egy próbát megér! Ha az sem segít akkor nem tudom pedig jó kis konfig nem hiszem hogy ilyen gép nem bírja el ezeket a játékokat!
2012. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. válaszadónak: Egy akkora netbook ami a zsebemben elfér, a maga 1ghz-s procijával, az tényleg nem. De az ilyen kategória meg igen! Az asztali gép fanatikusai mért nem nyitottak az új dolgokra? Laptopba is lehet tenni erős perifériákat... a különbség annyi hogy hordozható ;)


2. válaszadó:Az ATI Catalyst szerint frissítve lett a legfrissebbre :S, egyébként 2 vidikari dolgozik benne, az Inteles, meg az AMD, tudod ez a Dynamic Swithcable tech. hogy energia takarékosan a gyengébbel tovább tartson. Nem lehet hogy bezavarja?

2012. márc. 27. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért vitatkozol.

Te is látod, hogy elvileg elég erős a géped, mégsem bírja a játékokat...

Saját szemeddel látod.

Akkor mégis miről beszélünk?

2012. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
COD Modern Warfare 3: 1600 x 900, Extra részletesség, 2x élsimítás, NFS Undercover ugyanez, Dead Space 2 szintúgy, mondjuk ezekről beszélünk :) Azért vitatkozom mert a laptopom közel sem egy irodai laptop... A kérdésem a fentebb felsorolt játékokra vonatkozik, a többi amit eddig kipróbáltam hibátlanul mennek... Amúgy meg nézzetek Youtube-on videókat a Hd6650M-ről, lehet meg fogtok lepődni :) Crysis 2 high beállításokon, meg Battlefield 3 is :) Rajta vannak a listámon...:P
2012. márc. 27. 22:32
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja egyébként a Crysis, Dirt 2, NFS Run játékok is simán elfutnak, magas beállításokon, azért hogy kilép nem hiszem hogy a teljesítmény a felelős, szerintem más az oka
2012. márc. 27. 22:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs igaza annak a válasz írónak aki szerint a laptop nem játékra való. Lehet, hogy azért vett laptopot mert fontos neki a mobilitás. Szerintem ha csak egy helyen használná a gépet akkor biztos asztali pc-t vett volna. Visszatérve a kérdésre. Csak simán kilép? Vagy azt is kiírja, hogy a program nem válaszol... Nézd meg, hogy mennyire melegszik, bár ha az lenne a gond akkor nem csak a játékból lépne ki, de azért egy próbát megér.
2012. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nvidia-s a laptopom és ott be lehet állítani, hogy melyik program melyik videó kártyát használja.ennél nem lehet beállítani? Nekem volt olyan, hogy a BF3hoz a cpuba integráltat állította be és nem értettem elsőnek ,hogy miért nem megy rendesen.
2012. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

22:58: Igazad van, fontos a mobilitás, mert hétvégente járok haza családhoz, hét közben külön lakáson vagyok nővéremmel városban. (egyébként ezért is váltottam laptopra 1 évvel ezelőtt) Egyébként igen, kiírja hogy nem válaszol :S Nem hiszem hogy túlmelegedés okozná, mert még a kezem alatt sem érzem melegnek a házat, meg van alatta hűtőpad.


23:01: Igen nálam is bele lehet állítani az AMD Catalyst Controll Centerben, programonként hozzá lehet rendelni. És olyan ok nem lehetséges hogy egy háttérben futó programhoz az Intel-es kártya van rendelve, a játékhoz meg az ATI? És ugrálna a kettő közt??? Vagy ez hülyeség?:D

2012. márc. 28. 06:44
 10/13 anonim ***** válasza:
(előző kettő vagyok) ÉN pl. beállítottam, hogy a dedikált kártyát használja elsősorban, így szinte már egyfolytában csak az megy. Egyedül akkor megy az integrált, hogy ha aksiról megy a gép. Lehet hülyeségnek hangzik, de nekem általában ennél a problémánál segíteni szokott a játék(ok) újratelepítése. Főleg, hogy ha nem eredetiek a játékok. Ezután nekem mindig jó szokott lenni.
2012. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!