Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keyloggert találtam a gépemen....

Keyloggert találtam a gépemen. Silent keylogger (pro). Ha ezt letörlöm és uninstallálom (fordított sorrendben nyilván), akkor ugye már sehova, semmiylen adatot nem szed le?

Figyelt kérdés

és a mostaniakat is csak mail címre vagy nem tudom hova küldte. Be szeretnék lépni a bankomba de így nem merek.

Köszi



2012. márc. 27. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

> Be szeretnék lépni a bankomba de így nem merek.

Én a helyedben újratelepíteném a rendszert.

2012. márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Programoknál a törlés ÉS uninstall nem túl jó ötlet, csak uninstallálni kell. :)


Én is újratelepítést javaslok, és vírusirtó cserét.

2012. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

azt az én öreg gépem már nem biztos, hogy bírná. Gondolod, h a programmal olyan kémprogram is jön, ami vmi más helyre tehát vmi központi rendszerbe is elküldi a dolgaimat? :O

Egyelőre lestoppoltam a megfigyelést, még nem töröltem semmit, hogy biztosan úgy csináljam, ahogyan azt kell.

2012. márc. 27. 10:09
 4/17 A kérdező kommentje:

avg-m van...

Szóval elég ha uninstallálom és törlöm? (vagy uninstallás után már nincs miről beszélni? :O

2012. márc. 27. 10:10
 5/17 A kérdező kommentje:
attól nem tartok, hogy felhasználná ellenem az aki telepítette a gépemre az adatokat (gyanítom a volt barátom volt, betegesen féltékeny volt, de ilyet azért nem tenne).
2012. márc. 27. 10:12
 6/17 A kérdező kommentje:
hm...a programoknál nem is látom :S csak a downloads mappában találtam egy ilyen izét...
2012. márc. 27. 10:13
 7/17 DannyZuko ***** válasza:
ne si keresd a programoknál avgy startmenüben. nem fogod ott találni. a windows/system32 mappában szoktak elbújni idióta neveken. ha tudod a típusát a keyloggernek, akkor meg tudom mondani hova bújt el valószínüleg. Avg-t meg dobd ki a fenébe. semmit nem ér. tegyél fel egy microsoft security essential-t. kevés procit eszik, ingyenes, prefessionális, és nem csesztet feleslegesen.
2012. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 DannyZuko ***** válasza:
ja igen. elfeledtem. ha felteszed, akkor scanneld a gépet és kiírtja neked a keyloggert...
2012. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Használd a képernyő billentyűzetet
2012. márc. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

képernyő billentyűzetről még nem hallottam :) de biztos meg lehet oldani ezen az öreg masinán is.

Megpróbálom azt a másik vírusírtót, amit ajánlottak és az majd akkor kiírtja :) Nagyon köszönöm. Ha végeztem vele, jelentkezem :D

Egyébként silent keylogger néven találtam, meg lefutttam egy keresőt, az talált vmi másikat is :S:S

2012. márc. 27. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!