Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni a Sony...

Tudnátok segíteni a Sony Vegas videószerkesztőbe?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy ha be importálok egy videót és egy zenét,és azt szeretném hogy csak a zene hallatszódjon,akkor a videó hangját le tudom húzni 0-ra,a zene hangját viszont csak un. görbével tudom állítani,ami miatt a zene a videó alatt egyre halkul.Ezt hogy tudnám megoldani?


Köszönöm szépen!


2012. márc. 30. 13:06
 1/4 Jenci ***** válasza:
A zene hangsávjának a nevén--bal szélen,ahol a hangerőt is állítod--kattints jobb gombbal,utána válaszd az Insert/Evenlop lehetőséget,az új megjelenő kis ablakban pedig a Volume-ra egy bal egér és kész.Ezután a hangsávban megjelenik egy vízszintes vonal középen.Ezt tudod mozgatni le és fel,illetve rögzítési pontokat is tehetsz bele,ha a vonalon duplán kattintol.Így gyakorlatilag bárhol,bármelyik résznél tudod változtatni a hangerőt.
2012. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Nagyon szépen köszönöm!
2012. márc. 30. 13:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyiban tudnál segíteni,hogy hogy tudom ezt megcsinálni a videó hangjával is? Mert ott szintén csak "görbével" tudom állítani,ami miatt a videó hangja pedig egyre hangosabb.Köszönöm!
2012. márc. 30. 13:58
 4/4 Jenci ***** válasza:
Szerintem ugyanúgy.
2012. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!