Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7t telepítettem egy...

Windows 7t telepítettem egy gépre, de az elromlott. Hogyan tudom feltenni új gépre? Le kell regisztrálni a régiről (hogyan? ) vagy simán engedi feltenni másik gépre? Eredeti Win 7 home prem. Laptoppal együtt vettem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos a laptopokhoz adott Win7 általában OEM verzió, amit másik gépre nem tudsz telepíteni, mert az OEM összeforr azzal a hardverrel, amire elsőnek telepítették. Viszont meghibásodás esetén telefonon is aktiválhatod rendszered.

Leírás:

[link]

2012. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felrakod a másik gépre, elindítod az aktiválást, ami sikertelen lesz. Ekkor felajánlja, hogy telefonon aktiválhatod. Válaszd ki. Felhívod az általa megadott zöld számot, és bepötyögöd neki a hosszú szám- és betűkombinációt, amit a rendszer megad. Erre kapsz egy másikat, amit a gépen írsz be. Mikor vége, aktiválva vagy.


Fontos, hogy amikor a telefonon a géphang megkérdezi, hogy hány számítógépre telepítetted a rendszert, akkor azt válaszold, hogy csak egyre.


Ennyi az egész. Hivatalosan nem legális, gyakorlatilag a kutya se ellenőrzi, hogy ahhoz a géphez vetted-e a. Örüljenek, hogy egyszer kiadtad rá a pénzt, és még mindig jobb, mint a letöltött kalóz verzió.

2012. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!