Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS6: milyennek...

Photoshop CS6: milyennek találjátok ezt az új verziót?

Figyelt kérdés

Láttam vagy 5 videót az új funkciókról. Engem nem fogott meg annyira. Ráadásul Lightroom-os kinézete volt.

Viszont arra lennék kíváncsi, hogy a rajzolós eszközök (toll és ecset) is kaptak-e új funkciókat?



2012. ápr. 1. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
a toll, és ecset, valamint a különböző rajzoló eszközök, a forradalmi újítást a cs5-ben kapták meg és ott is csak fényceruzával lehetett használni azkat. beírod googleba h vacom, meglatod miröl beszelek, bar lehet h ismered. szóval a cs5 ben lehettet mar a dülésszöget, a ceruza dontésével, valamint az erősséget a ceruza táblához való hozzányomásával...és egyéb apróságok. én új dolgokat eddig nemigazán fedeztem fel a cs6-ban de az az igazság hogy nemis használnám ki, hisz már azis sok ami eddig volt. az uj verzio amugy sosem árt mert rengeteget fejesztene, ha ez nemis látszik.
2012. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!