Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok felé szegezném a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok felé szegezném a kérdésem; milyennek találjátok azt, ha a párotok (matek) zseni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.
2012. márc. 15. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Okosnak?! :D
2012. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha egy pasi okos.

Pláne, mert nekem a matek homályzóna, sokra becsülöm azokat (bár nemtől függetlenül), akik nézegetnek egy km hosszúságú képletet és a végén bemondják a helyes választ. :)

2012. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Inkább menő, mintsem visszataszító ?
2012. márc. 15. 11:03
 4/24 anonim ***** válasza:
Nos, ha vásárolunk, nincs szükség számológépre. Önmagában a matematika-ismeretek magasabb foka miatt sem okosnak, sem műveltnek, sem vonzó személyiségnek sem fogok gondolni senkit.
2012. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

ez egy olyan tulajdonság amitől sem vonzóbbnak sem taszítóbbnak nem tekintem az illetőt.


A tudás nem szégyen. Nem másokért hanem magunkért kell tanulni.

2012. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

szeretem az okos pasikat,de ne legyen ilyen unalmas emberke aki csak erről tud beszélni,


ha mindemellett laza és természetes akkor az tökéletes...


úgy legyen okos,h közbe jó fej is,legyen okos,szeressen élni, legyenek barátai,és kisugárzása,


legyen olyan aki szorít időt a pihenésre, a szórakozásra,és ugyanakkor eredményeket is fel tud mutatni...na az ilyen pasi a tökéletes...mondjuk én az ilyet már nem zseninek,hanem dzsedinek hívom:)

2012. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
remélem, hogy az élet más területén is kijön ez a zsenisége. Pl. logika, lényegretörő kommunikáció. Amúgy jobban bejön, mintha valami homályos költő-fazon lenne.
2012. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Soha nem hátrány az, ha valaki jó valamiben. A matematika egyébként is fantasztikus, és tényleg okosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki legalább azt mondhassa el magáról, hogy ért hozzá.

Szóval megvan a véleményem arról, akinek ez hátrány. Az ilyen menjen és keressen pár bokorba hányó majmot.

2012. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Számomra se nem pozitív se nem negatív. Bár pénzügyi területen jól lehet keresni. De ha mondjuk felvág az eszével, okoskodik, az taszít engem.
2012. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Rögtön az anyagiasság, tipikus női logika. Attól, hogy matekfan, még simán lehet kockás inges műegyetemista belőle, nem feltétlen lesz közgazdász.
2012. márc. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!