Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek egy olyan programot...

Keresek egy olyan programot ami a barátnőm facebook profilját figyeli és listázza az eseményeket. Jelszava megvan, az nem probléma. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez egyrészt bűncselekmény lenne, másrészt ha nem bízol benne, akkor mindkettőtöknek jobb lenne, ha véget vetnétek a kapcsolatotoknak.


Lehet lepontozni.

2012. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Igaza van az elsőnek.
2012. ápr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lindmayer ***** válasza:
81%
pontosan
2012. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező


ade 1 ha nem bízol benne akkor ahogyan az első válaszadó mondta


ade2 ha olyan lányba vagy szerelmes aki szeret nyüzsögni akkor vagy lenyeled vagy keresel másik csajt !!


ade3 ha meg a barátnődnek te vagy a 102 ik pasija akkor az aszt jelenti hogy lesz még rajtad kívül 111 edik is :)


ade4 szekszeld meg rendesen és olyan dolgokról ne beszélj neki amit kifecseghet!!


És végül egy beszélgetés jót tenne kettőtök közt :)

2012. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Látom itt mindenki nagyon okos a magánéletemben. Nem tanácsot kértem hanem egy program ajánlást. De úgy néz ki itt csak nagyszájú okoskodó unatkozó balf@s.ok vannak.

Köszönöm a válaszokat

Csapjon belétek a nyári villám

2012. ápr. 3. 07:01
 6/10 lindmayer ***** válasza:

oké, az etkai oldalát most nem fogom részletezni

de, nem hogy tudod valakinek a facebook jelszavát, hanem még egy olyan programot is keresel, amivel kényelmesebbé teszi a megfigyelést, na ne már



amúgy biztos vannak ilyen gyűjtő programok(ezek általában a facebook, google+ és hasonlóakat gyűjti össze), de nem elég neked az hogy végigolvasod, mert ha használsz egy programot, ami kigyűjti, akkor is el kell olvasnod ugyanazokat a bejegyzéseket

2012. ápr. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rossz helyre írtad a kérdést :)
2012. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, elehet hogy rossz helyre írtam a kérdést.

És igen nem elég nekem kell egy program ami kigyűjti. az okát nem mondom meg mert lényegtelen.

Köszönöm a választ, 0,0005% al közelebb kerültem a programhoz amit keresek.

2012. ápr. 3. 08:42
 9/10 lindmayer ***** válasza:
84%
na, akkor hasznos volt feltenni a kérdést
2012. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kétség kívül
2012. ápr. 3. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!