Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGÖS! Windows 7 ultimate...

SÜRGÖS! Windows 7 ultimate 32bittes változata elfutna?

Figyelt kérdés
1GB RAM 128MB Intel VGA (integrált) 1Magos 2,8-as proci. 32Bittes verzió van meg. Nem lennének fagyások, hibák? Szükségem lenne Win7-re.!!
2012. ápr. 2. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán..Talán egy Win 7 Thin PC elfutna
2012. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a procim ugyan olyan mint neked csak a ramom 2.5 GB meg a videókártyám nem integrált NVidia GForce 9600 GT 1,5GB...

Én raktam már fel 64bitest is és kicsit rosszabbul ment mint a 32 bites... Szóval néha beakadozott...Szerintem a tieden menne... Ultimate-hez minimum 1 GB ram kell meg 1 valamennyi GHz proci... A home premium-hoz csak fél giga kell... Megőróbálod, de szerintem enyhe akadozással elmenne... Raktam fel fél Giga ramos gépre ultimate-t és észre lehetett venni hogy kevés a gépigény hozzá... Megpróbálod felrakni és meglátod milyen lesz....

2012. ápr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem Win 7 Ultimate x64 van és úgy,hogy nem fut semmi 0,8-0,9 GB-t eszik..
2012. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Épp, hogy elfutna rajta... de elég lassan...
2012. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem ultimate 32 bit van. ne tedd fel! nekem Radeon 128mb VGA, proci 1magos 2.3, 1,5GV RAM. egyszerüen annyiszor lefagy h az katasztrofa. játékokhoz egyáltalán nem jo. XPvel tökéletes volt.


ha még is felraknád 2GB RAM és egy 256os kártyát mindenképp tegyél bele ha nem csak netezésre használod.


de jobban jársz XP-vel, gyorsabban tud menni, 7hez 2x annyi kell mindenböl.

2012. ápr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy magos processzorra szerintem XP való. Meg az az integrált videókártya... Hát, az Aero felület (átlátszó ablakok, egyéb földművesvakítás) valószínüleg nem működne vele.
2012. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az 1 magos procisoknak XP való? 1 GHz kell meg fél vagy 1 GB ram... Az meg elég gyenge 4-es gép, és menne rajta...
2012. ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%
nekem a gépem gyengébb mint neked. És a Windows 7 Simán Elfut Ralyta. ÉS Ha valaki nemtudná, a Windows 7 Ultimate-Hoz Elég 1GHZ Processzor 1GB Ram Vagy 512 MB. (16 MB VGA)Val Elmegymég MINIMÁLISAN. Inkább 64MB VGA-Kell Hozzá Minimálon de 128MB-Tal a legbiztosabb. Mégha Intelgrát Akkoris Jólessz.. GONDOLOM...
2012. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ééééééés felraktam tökjól megy semmi szaggatás,minden jólmegy rajta.
2012. ápr. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!