Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék venni új gépet?

Szeretnék venni új gépet?

Figyelt kérdés

Kiválaszottam ezt a gépet: [link]


Na szoval az lenne a kérdésem hogy ezen a gépen mennyire futna kb az assassin's creed a spiderman 3 es meg a gta4?mennyire gyorsan vinné és milyen op rendszert ajánlottok ha ilyen gépet veszek?


2012. ápr. 2. 13:25
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Rosszul választottál! Szutyok integrált videokártyás gép.

Átszámítva kb. 95 000 Ft -t. Nem vagyok tisztában a román PC árakkal, de itt nálunk ez nevetségesen rossz ár/érték aránynak számít. Alakrészekből lényesen jobb gépet állíthatsz össze ennyiből normális videokártyával.


A második kérdésre a válsz: ezen a gépen ezeket a játékokat felejtsd el.

2012. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha biztosra akarsz menni vegyél Asust, azon minden megy :)
2012. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én Romániában élek és szerintem is nevetséges ár
2012. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

"Ha biztosra akarsz menni vegyél Asust, azon minden megy :)"


LooL! Ez aztán egy megfontolt alapos szakértői válasz volt. :D

2012. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak van igaza
2012. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem se vedd meg!!

Külön-külön vásárolva mindent ami kell sokkal jobbat is tudsz venni... akár kevesebből is... Én fele ennyiből vettem ezt, már előre összerakott az igaz, de a gta 4 elmegy rajta... Intel core 2 duo e4600, 2gb ddr2, vtx3d hd 6750, a többit nem tudom mivel ugye összerakott ,csak a vga lett belevéve... szerintem jó...

2012. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor milyen gépet tudtok ajánlani amik vinnék a 3 játékot és milyen op rendszert mert összerakni nincs esély mert nem értek hozzá meg nem is naon van aki összerakná.
2012. ápr. 2. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!