Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudnék...

Milyen programmal tudnék felvenni hangokat, amiket gépről, honlapokról játszok le? (Számítógép winchesterére)

Figyelt kérdés

Van olyan program vagy olyan beállítás amivel fel lehet venni hangokat, zenéket, például akkor amikor mondjuk van egy honlap, onnan, magáról a honlapról lejátszok vlmilyen zenét, soundtracket és, hogy azt kéne rögzíteni. (Nem megoldható az hogy rákeresek googlen a zene címére, mert amikről szó van azok a honlap készítője által copyrightolt, sajátkészítésű soundtrackek) A honlap címe egyébként www.videohelper.com

Elnézést ha esetleg rosszul fogalmaztam...


2012. ápr. 2. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Start menü -> Kellékek -> Hangrögzítő. Vagy letöltesz valami audacity-t, vagy hasonló szerkesztő/rögzítő programot.


Hangforrásnak meg a szetereó mixet állítsd be.

2012. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eccerü:

dugd össze a hangkimenetet a vonalbemenettel és onnantol audacity

2012. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nincs olyan beállítás, hogy sztereó mix, csak a mikrofont tudom beállítani :((
2012. ápr. 3. 15:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sikerült megoldanom a problémát! :)
2012. ápr. 3. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Elárulnád, hogy oldottad meg? nekem is kéne :)
2013. febr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!