Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP telepítése Apple...

Windows XP telepítése Apple Mac laptopra?

Figyelt kérdés
Boost Camp-el próbáltam felrakni, behelyeztem a CD-t, el is indult a telepítés, viszont utána azt írta ki, hogy a gép újraindul és vegyem ki a CD-t. Laptopon egy gombot kell megnyomni és akkor jön ki a CD, viszont hiába nyomom, nem jön ki. Ha úgy indul újra, hogy bent maradt a CD akkor pedig újra kezdi a telepítést. Mit csináljak???
2012. ápr. 4. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ehhez ki kell kapnod az olvasót, külsőleg elindítani "számítógép nélkül", majd gombbal kivenni. Ha így sem megy, akkor cseszheted.
2012. ápr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A CD/DVD meghajtókon általában van egy nagyon pici kis lyuk,abba kellene valahogy bejutnod mondjuk egy tűvel és akkor kitolná a nyelvet.De az apple gépeket,eszközöket nem ismerem,nem tudom azokon van-e ilyen.
2012. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!