Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja a Format Factorynak...

Mi baja a Format Factorynak az ékezetes feliratokkal?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ismerkedem a Format Factory nevű programmal. leginkább feliratégetésre használnám, mert az AviRecomp minden átmenet nélkül meghalt (pedig teljes verzió) Viszont a Format Factory egyszerűen nem kezeli az ékezetes betűket. Bármilyen betűtípust választok, tényleg még a legalapabb IMPACT vagy ARIAL BLACK ékezetes betűit sem. Találtam a beállítások opcióban betűtípus választást, végre is hajtja a parancsot, csak az ékezetes betűket zanzásítja ugyanúgy. Adjatok tanácsot, mit csinálok rosszul?

2012. ápr. 4. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alpértelmezett 1250-ansi central european van, soha nem állítottam rajta és olvasható.
2012. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom :S esetleg feltudnád tölteni net re a font ot?Előre is kösz
2013. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BuddhaBar válasza:
Én is kipróbáltam mindenféle kódot, végül a 950-es ázsiai kóddal sikerült. Minden karakter stimmel.
2015. jan. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 H* válasza:
100%
Sziasztok, én is nagyon sokat bajlódtam ezzel, de rájöttem a megoldására. Néhány verziónak van egy olyan része a felirat beállításánál, hogy UTF8 a típusa, és ahol ezt nem lehet kiválasztani, mint nagyon sok verzióban, ott nem fog normális feliratot adni. Eddig 2nél tudom, hogy biztosan van. Egy régebbi verzió, a: Format Factory 3.3.4 és most találtam rá a Format Factory 3.6.0-ra. Ennél is remekül működik.:D Remélem tudtam segíteni.
2015. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

2.8-cal tényleg nem ment egyik kód sem, a 950-es ázsiai sem.

3.6-tal az UTF 8 1250 viszont megoldotta a problémát.


Nagyon jó kis program, szeretem, ráadásul ingyenes.

2015. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!