Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux-ra milyen videó felvevő...

Linux-ra milyen videó felvevő programot ismertek, ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan programot keresek amivel felvehetem mi történik a gépen az asztalon és hangokat is.Eddig 2-őt próbáltam

Istanbul és XvidCap.Istanbul-al a videó valamiért nagyon szaggat,olyan darabos mintha nem folyamatosan rögzítené a képet csak mondjuk 3-4 másodpercenként.Az XvidCap pedig nem tud hangot rögzíteni és a kép is egy kicsit zavaros ha mondjuk elindítok egy teljes képernyős alkalmazást,olyankor az asztal itt-ott bevillan a videón.


Szóval tudnátok ajánlani valamit amivel jó minőségű képet és hangot fel lehet venni viszonylag egyszerűen.Szóval legyen kezelő felület,ne parancs sorból működjön.


Előre is köszönöm.



2012. ápr. 6. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem irja, hogy csak Windowsra jó ez a weblapos megoldás.

Nekem bejött:

[link]

2012. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne panaszkodj, itt van egy biztos nem platformtól függő:

[link]

2012. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket.


A Screenr egész jó csak az a gáz hogy a teljes képernyőt nem tudom felvenni,legalábbis nem sikerült rá jönnöm hogy lehet,a kép aljából egy darab ahol a Screenr vezérlő panel van,azt a részt nem veszi fel.De a hanggal is gondom akadt,és iszonyatosan leeseik az FPS tőle.


A Screen Toaster weboldala meg nem jön be,azt írja hogy "you don't have permission to access / on this server."


De azért köszi ment a pont.

2012. ápr. 6. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert zöld kezet is adtál, ezért még küldök:

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a recordmydesktop jónak tűnik,ment a zöld kéz :)
2012. ápr. 6. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!