Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

World of Warcraft Húsvéti Event: Mi az a Noblegarden? És egyáltalán hol van?

Ma kezdődött el a húsvéti event a WoW-ban . Szeretnék teljesíteni egy küldetést, de nem tudom mi az a Noblegarden, és azt sem ,hogy hol van. Valaki el tudná nekem magyarázni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: WoW, World of Warcraft, húsvét, Noblegarden

2012. ápr. 8. 13:11  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

Sok sikert,rengetegen lesznek.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2012. ápr. 8. 20:17 Privát üzenet
és hol lehet mountot venni? az eventes vendort megtaláltam de mount nincs nála. goldshireben van?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2012. ápr. 9. 11:28 Privát üzenet

Igen, GS-ben találod az Inn bejárata mellett.

A mountot is megveheted tőle. 500 csokitojásba kerül. De a városokban elszórt tojásokban is megtalálhatod.

Köszönöm a hivatkozást, a bloggazda voltam. :)

# 3/5Időpont 2012. ápr. 9. 12:35 Privát üzenet
Tauri wowban még nincs ilyen mount azthiszem sajnos

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2012. ápr. 9. 20:16 Privát üzenet
Nincs. Eredeti szerveren kezdődött nemrég az event frissített változata. Ez a mount az egyik változtatás.

# 5/5Időpont 2012. ápr. 9. 21:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehetnék kisebb költségekkel (nem akarok külföldre hónaponta fizetni) én is full accountos a World of Warcraft-ban?
A World of Warcraft Cataclysm FREAKZ 4. 0.6 nevű játéknak a Patch-erenek az elindítása után ezt hozza elő : Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000135). Ez hogyan lehetne megcsinálni?
Miért nem elérhető számomra a World of Warcraft Cataclysm-ban a farkasember, és a goblin?
Wow inditásnál ezt kapom: ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception Program: C:\Word of Warcraft\Wow. Exe Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:0087307D Valaki segítene?
Miért nem tudom felpatchelni a Warcraft 3-mat? (bővebben lent)

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!