Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SAP Business One?

SAP Business One?

Figyelt kérdés
Üdvözletem! Segítséget szeretnék kérni SAP Business One kapcsolatban. Az új munka helyemhez lenne szükségem felhasználó szintű sap ismeretre. Sikerült találnom egy virtuális pc futó előre telepített sap, és ezen próbálom elsajátítani a kezelést,és a [link] dokumentáció segítségével Nem tudtam eldönteni,hogy a program hibás ,vagy én csinálok valamit rosszul . A készletvezetés funkcióit próbálom elsajátítani betöltöm a demo céget,majd a készletvezetés-Készlettranzakciók-Anyagkiadás/Anyagbevételezésnél próbálok a raktárkészletből el venni/hozzá adni egy adott cikknél,de próbáltam már új Cikktörzsadatot létre hozni és úgy hozzá adni db számot a raktárkészlethez,de így se sikerült. utána csináltam egy új céget itt már engedte, az új Cikktörzsadathoz az anyagbevételezést, de az Anyagkiadás viszont nem engedi én csinálok valamit rosszul ,vagy a program bugos Válaszokat előre is köszönöm !!

2012. ápr. 9. 16:46
 1/4 Rudi Róka válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy a program működne rosszul, valószínűbb, hogy valami beállítási gond van. Kellene, hogy pontosan melyik verziót használod (súgó/névjegy) és, hogy mi a hibaüzenet amikor megpróbálod kiadni az anyagot.
2012. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
SAP Business One 2007 a 8.00.175 pl:30
2012. ápr. 9. 20:19
 3/4 A kérdező kommentje:
hiba üzenet nincs csak egy "ting" hang aztán nem csinál semmit,de az új cégnél Anyagbevételezést elfogadja, azért gondoltam,hogy valószínű a program csinálja
2012. ápr. 9. 20:24
 4/4 Rudi Róka válasza:
Ez egy elég régi verzió. A státusz sorban kéne, hogy kiírjon valamit. A program aljában a státuszsoron látszik az óra?
2012. ápr. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!