Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Találtam egy játékot a neten, letöltöttem, de mint ahogy az szokás csak egy órát lehet vele játszani. Ezért megkerestem a PirateBay-on, letöltöttem, telepítettem és nem működik. A rendszerkövetelmények ugyanazok mind a PirateBayesen mint a nem kalóz oldalról leszedettnek, mégsem indul. A BigFish nevű oldalról ami van az működött (1 órát), a kalóz meg nem, pedig teljesen ugyanaz. Igaz, hogy a Bigfishnek van egy progija amivel leszedhetek meg játszhatok játékokat, nemtudom ez lehet-e a baj.Az is igaz, hogy a demósnál lehet win7en is játszani, de kipróbáltam 2 másik gépen is: egyiken sem ment. (az egyik win xp). Mit tegyek, hogy játszhassak ? A gépem: 1.6 ghz proci, 1 gb ram, win7 32 bit.
2012. ápr. 9. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:

bigfish: System Requirements:

OS: Windows XP/Vista/7

CPU: 2.0 GHz

RAM: 1280 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 517 MB


piratebay: [b]System requirements:[/b]

‍ Windows XP/Vista

‍ DirectX 9

‍ 2 GHz

‍ 128 MB RAM

2012. ápr. 9. 21:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Némelyik tört verzió nem az igazi, ezért nem megy. Keress egy másik törést...
2012. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
csak az a baj,h. erre is alig akadtam rá.. :S
2012. ápr. 9. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Játék neve?
2012. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mystery Case Files Dire Grove, de van még több része is a játéknak, ugyanezzel a problémával
2012. ápr. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!