Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox VS. Chrome?

Firefox VS. Chrome?

Figyelt kérdés

A kérdés adott..

Csak kiváncsi vagyok,én ugyan chrome-ot használok de ugyérzem hogy egyre lasabb..csak azt szeretném tudni megéri váltani firefoxra?


2012. ápr. 10. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg...
2012. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Akár milyen lassabb lesz a Chrome de akkor sokkal jobb lesz mint a firefox!! SZÓVAL CHROME!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mindkét böngészőnek megvan a maga előnye. Chrome gyors, egyszerű és puritán, de mezei felhasználóknak bőven elég a tudása. FX főleg a rengeteg addonja és teljes átszabhatósága miatt népszerű, hátránya az, hogy ezek az addonok néha elég erőforrásigényesek tudnak lenni.

ízlések és pofonok, és mindkettőt használom, más más feladatkörre

2012. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából tökmindegy, nekem fennvan 3-4 böngésző, ha az egyikben nem megy éppen valami, akkor megnyitom a másikban.
2012. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Firefox párti vagyok,de a Chrome sokkal gyorsabb.Én is azt használom.
2012. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.: )
2012. ápr. 10. 14:22
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Én régen firefoxot használtam és elégedett voltam vele, de ez már több éve volt (2008 körül). Napjainkban viszont a Chrome-nál jobb böngészőt nem nagyon fogsz találni. Szerintem hamarosan a chrome lesz a legnépszerűbb böngésző. A firefox is egész jó , de a chrome-tól olyan messze , mint makó jeruzsálemtől.
2012. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bőven megéri, mert a Firefox sokkal jobb, mint a Chrome. A Chrome-ból sok létfontosságú dolog hiányzik, használhatatlan.
2012. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!