Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok a RAM-optimalizá...

Mit gondoltok a RAM-optimalizálókról?

Figyelt kérdés
használ-e vagy inkább árt, vagy egyáltalán működik-e, szal érdemes egy ilyent futtatni, vagy kamu az egész.

2012. ápr. 10. 13:19
 1/5 anonim válasza:

Nagyrészt parasztvakítás... Milyen op rendszered van, milyen típusú (ddr-ddr3-ddr3) és mennyi memóriád,asztali gép, laptop?

Általában érdemes kikapcsolani a rendszer inditásakor automatikusan inditott programok egy részét, pl. adobe reader update,java tm, esetleg azonnal induló msn,skype, stb. ezeket a start menü -> futtatás mezőjébe írt: msconfig

paranccsal lehet állitgatni, itt az automatikus inditás fül alatt lesznek a windows-al induló programok.

NE kapcsold ki a virus írtót, a rendszer monitort, ezen kívül amit jónak látsz abból vedd ki a pipát, érdemes az általános nem windows-hoz kapcsolódó programok ki iktatása.

2012. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

XP, 1GB DDR2 és noti.

a rendszerindítóból már kivettem azokat amik feleslegesen indulnak el és futnak a háttérben. Vírusírtót meg ilyeneket nem akartam kilőni :D

2012. ápr. 10. 13:39
 3/5 anonim válasza:
Akkor vegyél bele memóriát, 1gb-on csak döcög:)
2012. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocs most olvasom hogy XP-t használsz, akkor viszont ha lassú, az vagy a proci, vagy a hdd.

Lesd meg a hdsentinel mit mutat a vinyódra.

www.hdsentinel.hu

2012. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igazából nem lassú, alig ment eddig összesen 81néhány napot. de ha van 1 ilyen cucc, -és persze működik is- akkor mért ne alapon, hiszen gyorsítja a gépet, használni akartam. bár ezek után nem hiszem h leszedek 1 ilyet.

kösz a segítséget!

2012. ápr. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!