Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 vs Call of Duty...

Battlefield 3 vs Call of Duty Modern Warfare 3? ti mit gondoltok miben jobb az egyik a másiktól és mik a hibájuk

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A Battlefield 3 jobb. SOKKAL!
2012. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

helo!

Szerintem a BF3 a jobb legalábbis a multiplayerje sokkal.

Egyébként meg hiba a kettőt összehasonlítani mert a cod is jó a maga módján.De a codba túl sok mindent lehet fejleszteni a bf3 ba is sok mindent fejleszthetsz de ettől mégnem te leszel az erősebb játékos! Ott taktikázni is kell nem csak kimenni a pálya közepére és az 5 kg-os sniper puskával nozoomba fejlövéseket leadni.

2012. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

figyelj én még nem játszottam a Bf3-on de szerintem a MW3 egy nagyon jó játék és amit a 2. válaszíró is írt abban inkább csapatban kell ÜGYESEN taktikázni, viszont az hogy COD-ban kimész az 5 kg-os sniperrel és nooscope-ban fejlövéseket adsz le az maximum a hackerek csinálnak ilyet de azokat riportolod máris ki vannak b*szva

a Bf3-at is meg fogom venni és akkor már MW3 és Bf3 is lesz és akkor pontosabb választ tudok majd írni

remélem segítettem neked de egyébként attól is függ mire akarod megvenni mer azért vannak különbségek a konzoloknál is szóval...

na szevasz

2012. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az eladási statisztikák kérdés nélkül at mw3-at hozták ki győztesen...(nem kis előnnyel)


de ez csak a "call of duty" névnek és a 11-13 éves kiforratlan játékosoknak köszönhető...


tesztekben szinte minden kategóriában a bf3-at hozták ki győztesnek...


az összehasonlítás tényleg hiba mert több neves pc újság véleménye is ez volt:

"cod a meggondolatlan 10 éves vérpistikéknek és BF a kiforrott gamer-eknek"


nem így írták de ez a lényege..

2012. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mi nagyon nagyot csalódtunk a BF3-ba. Előrendeltük, megvolt a minimum konfiguráció, és örülünk ha 30 fpsünk van, egy kalap játszhatatlan szar. Ha van egy atomerőműved, akkor biztos jó, de pillanatnyilag nem engedhetjük meg magunknak a haverokkal....
2012. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hh játszhatatlan?

semmi baj nincs 30 fps-nél sem...


nekem sincs atomerőművem de mindíg van a singlebe 50-60 fps-em

2012. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
12:19 Az tök8 h single-be mennyi fped van, a multiba tök más a helyzet, úgy értem, hogy játszhatatlan, hogy kifagy gyakran, akadozik....
2012. febr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igen tudom...azért írtam hogy az én gépem éppen középkategóriásnak mondható és mégis bőven adja azt az fps-t single-ben...

és mivel a multik gépigénye kisebb szokott lenni ott bőven játszhatóbbnak kell lennie gyengébb gépen is...

2012. febr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

#2-nak

na ne viccelj már a faze meg az optic klán hacker nem,mw3-ban camperek meg bug az egész az mw3 kisebb gépigényű mert a grafikát nem tudták változtatni 4 év alatt bf3 maga a gyönyörűség (grafika) az mw3 fanok csak a single-el tudnak jönni ezt a youtuberek is megmondják!!#2-es egy nagy cod meleg és nem vagyok bf3 fan csak mw3 utáló!

2012. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!