Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha több gépre telepítek...

Ha több gépre telepítek windows-ot (egy telepítőlemezről), az ugyan olyan mint ha letöltöttem volna (pl. torrentről)? Ugyan azt a szabálytalanságot követem el vagy a kettő teljese más?

Figyelt kérdés

illetve hogyan jönnek rá hogy én több gépre telepítem, vagy kalóz verziót használok?


sorry ha nagyon hülye kérdés



2012. ápr. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A lemez az teljesen mindegy, lehet akár az eredetiről másolt is, csak az a fontos, hogy minden géphez legyen érvényes licenc.
2012. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:

Igen gyakorlatilag ugyan az, az eredeti win melle kapsz egy licenszt ( otthon altAlaban kis microsoftos matrica a gepen)

Ezen talalsz egy serialt amit kerni fog telepitesnel, illetve telepites utan ezzel a kulcsal tudod aktivalni. Itt a netes aktivalasnal van a bibi. ( ezt az aktivalast lehet mindenfele okos modon kikerulni)

Na most ha a fent emlegetett licenszbe az szerepel hogy egy gepre telepited es tobb gepre pakolod az nem lesz jo az egy masik kerdes hogy a rendorseg valszeg nem egy masolt xp miatt fogja radtorni az ajtot

2012. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor ne is próbáljam ugyan azzal a seriallal kétszer telepíteni (mármint két gépre)?
2012. ápr. 10. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:
így van, ha kétszer teszed fel akkor ott az egyik már kalóz verzió. Ha torrenttel szeded le akkor az egy nagyobb "szabálytalanság"...
2012. ápr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem,köszi mindenkinek!
2012. ápr. 11. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!