Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes és megbízható vírusir...

Ingyenes és megbízható vírusirtókat mondanátok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
AVG Free
2012. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jobbféle géped van, akkor az AVG-t nagyon ajánlom. Nem akarja állandóan rád tukmálni a fizetőst (persze ha megnyitod akkor ott a reklám, de az más tészta). Rendszeresen frissíti magát, és biza akad a gépemen pár fájl ami vírusos volt (nem crack/wazer), és a kaspersky nem találta annak. Szval lényeg, hogy ingyenes, és egészen jó féle cucc.
2012. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én az avastot javaslom ingyenes és ezek a védelmei vannak


-fájlrendszer védelem

-hálózat védelem

-viselkedés védelem

-Script védelem

-IM-védelem

-P2P védelem

-Levelezés védelem

-Web védelem


kiegészítő védelem

Automatikus zárt környezet: gyanús fájlokat zárt környezetbe futtatja le

Böngésző védelem a telepítéskor rákérdez hogy mutassa-e a hogy melyik honlap fertőzőt vagy nem


de ez ugy működik hogy a a felhasználok leszavaznak hogy melyik honlap biztonságos igy nem mindegyiknél mutatja de mesélek egy történetet googlébe kerestem és egy olyanra kattintottam hogy az avastnál kevés szavazat volt az avg pedig azt irta ki hogy biztonságos(az avg-nél is van ilyen)rá mentem a honlapra és az avast kirja hirtelen hogy 5 troja kivédve és leblokkolta a honlapot ezen meglepötem.

Ezzel nem azt szeretném mondani hogy az avast jobb mint az avg mert minden vírusírtó tud valamit amit a másik nem ez cdak példa volt hogy én nem bizok meg egy vírusrtóba se 100% mert nem létezik 1005védelem vírusok ellen


meg ajánlom hogya vírusirtod mellé töls le egy tüzfalat higyed jobban jársz és a comdot ajánlom amugy az is vírusirtó tüzfal ként és vírusirtoként is lehet föltelepiteni de én csak tűzfalként használom


bocs hogy ilyen hoszu lett

remélem tudtam segiteni

2012. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi hogy megint irok vélelenül elütötem ezt akkartam irni nincs egy vriusirtónál 100%-os védelem fére ütötem bocsánat
2012. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!