Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki meg tudja mien programo...

Demon99722 kérdése:

Valaki meg tudja mien programot használjak az ISO fájlok megnyitásához?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a GTA san andreas játékot torrent oldalról de nem nyitja meg mi lehet a baj mien programot ajánlatok ennek megoldására?
2012. ápr. 12. 06:56
 1/6 anonim válasza:
Daemon Tools ezzel futtatni tudod majd anelkul hogy ki kene irni lemezre!
2012. ápr. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én daemon tools-t használok abba ugy kell hogy létrehozol egy virtuális meghajtòt (csak a meghajtò képre rá kell kattintani alul itt a dt-ban) aztán +jelre katt és megkeresed tallòzva a gta sa iso fájlját és hozzáadod az előbb létrehozott meghajtòhoz utána rögtön kidobja h install
2012. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lordsithlord ***** válasza:

MagicDisk (ingynes), PowerISO (nem ingyenes, de egyben CD/DVD író progi is), Daemon Tools (van ingyenes verziója is)


Én részemről a MagicDisk-et használom kombinálva a MagicISO progival, mivel ez fogyasztja a legkevesebb erőforrást a gépen.

2012. ápr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi sikerült :)
2012. ápr. 13. 06:28
 5/6 A kérdező kommentje:
ott az ikon de kiír valamit asszem azt hogy távolítsa el az I meghajtót valami ijesmit csak angolul
2012. ápr. 13. 07:41
 6/6 anonim ***** válasza:
hát akkor: jobb alul megnyitod jobb klikk a DT-re-> unmount all drives
2012. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!