Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lene a kérdésem hogy...

Pap szabolcs 08 kérdése:

Az lene a kérdésem hogy ingyenes linuxot használjak mert a vista lefagy unom a windowst?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne a kérdésed.
2012. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lindmayer ***** válasza:
ha nem játszol, akkor csak rajta
2012. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy számítógépguru, akkor nem ajánlom a Linuxot. A Vista egy kalap kaka, gyengébb gépre az XP-t ajánlom, erősebb gépre a Win7-et.
2012. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Linux-hoz nem kell Gurunak lenni nem értem honnan veszik az emberek.A Linux-nak több mint 100 változata van,mindegyik más és más.Van amihez jobban kell érteni és van amit ugyan olyan egyszerű kezelni mint a Windows-t.

Persze előfordulhatnak gondok,hát istenem ez egy új rendszer ki kel ismerni milyen gondok adódhatnak,mit hogy lehet megoldani,hova kel nyúlni.Ennyi.

A Windows-t is ki kell tapasztalni egy abszolút kezdőnek,nem születik senki egy window és Linux példánnyal a köldök zsinórban.


Próbáld ki a Linux-ot,mit vesztesz vele?

Ezeket ajánlom:


PunguyOS

PCLinuxOS

LinuxMint

Pardus

Ubuntu


Ezeket egyszerű kezelni a Pardus és Ubuntu magyarul is tud gyárilag.


Próbáld ki,ha nem tetszik mert nem futnak rajta a játékok,vagy egyszerűen nem akarsz azzal vesződni hogy kiismerd mi hol,hogy van akkor ahogy fentebb mondták rakj fel XP-t vagy Windows 7-et.A Vista nagyon gáz.

Mondjuk hozzá teszem,ha valami tört Windows-od van az is okozhat instabilitást.Vista-t a kezdeti időkben használtam akkoriban tréfás volt,többet nem is néztem rá.

2012. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vagy a win xp-t vagy a win8-at tedd fel
2012. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!