Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet gyorsabb a net?

Lehet gyorsabb a net?

Figyelt kérdés
Van olyan program, vagy lehet írni olyat, ami fel gyorsítja a vezeték nélküli internet kapcsolatot?

2012. ápr. 12. 19:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nincs
2012. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ha a wifi miatt lassú akkor veszel egy erősebb routert úgy gyorsabb de ha nem a wifi a lassú hanem maga az net előfizetés akkor egy nagyobb csomagra váltasz. Net gyorsító program nem létezik.
2012. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszi, nem az én netem, én csak használom... :D élősködni jó XD
2012. ápr. 12. 20:38
 4/34 anonim ***** válasza:

Annyira nem jó...

De mint már mondták, nem létezik ilyen program.

2012. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 P.O.C. ***** válasza:

/off

Ne foglakoz vele, ebben az országban mindenki ezt csinálja. Az ingyenélős nagyon megy. EZ okozza majd a bukásunkat is.

2012. ápr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 lindmayer ***** válasza:

oo

te vagy az, aki lopja a netemet?

mindjárt le is tiltalak!

amúgy akkor lesz gyorsabb, ha előfizetsz egy nagyobb csomagra( vagy csak szimplán előfizetsz)

2012. ápr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Nálam direkt beállítás van arra, hogy aki lopja a netemet, annak lassabb legyen, mint nekem.
2012. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 P.O.C. ***** válasza:

Majd meg szívod, ha nem tolsz rá egy erős védelmet.

Arra nem gondolsz, hogy akár bűncselekményt is végrehajthatnak a te Internet előfizetéseden keresztül? Ha pedig beüt a dolog nem lesz pardon, hisz tiéd az IP cím. Viszik a géped, és egy jó darabig ott is lesz. Ha ez után kiderül, hogy mégsem vagy sáros az ügyben, akkor is eljárást folytathatnak ellened, ha valami nem legális dolgot találnak rajta.

2012. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
De azt ők nem tudhatják mi volt az ip címem. Vagy az is nyílván van tartva? És mindig változik. Meg hát én nem adom oda a gépemet olyan könnyen, csak max. vinyó nélkül.
2012. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

A rendőrség elkérheti a szolgáltatótól és meg is kapja, hogy kinek volt kiosztva az IP cím -> megtalálnak.

Az meg, hogy odaadod-e a gépet vagy sem, nem választás kérdése, amikor a kommandósok betörik az ajtót és 5-en a földre tepernek...

2012. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!