Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó vírus irtók vannak...

Milyen jó vírus irtók vannak WIn7-re illetve miért szar a gépem?

Figyelt kérdés

a letöltés nem jön se le se fel . ha megnyitok valamit pl.:játékot,programot rá 10 percre nyitja meg

lassan tölti a sajátgépben a mappákat (van hogy fél percig)


És gondolom vírusos . Tudtok mondani valami jó vírus irtót?


2012. ápr. 13. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A gépeden hajts végre egy nagy takarítást,törölj mindent ami nem kell,ideiglenes fájlokat is,böngészőben tárolt adatokat...mindent ami nem létfontosságú.Majd futtass le egy antivírus ellenörzést rendszergazdaként vagy ami még jobb,rendszer indítás előtt magas érzékenységi szintre álítva.Majd ütemez be egy scandisk-et a rendszerindítás előttre majd kavarj le egy töredezettség mentesítést...Ha ez nem segít,telepítsd újra.


Antivírusból én személy szerint az avast!-ot használom évek óta.Szuper kis antivírus.Ezt tudom ajánlani,ebben be is ütemezhetsz egy tejes vizsgálatot rendszerindítás előtt.Így lehet a leghatékonyabban likvidálni a kártevőket,szóval ha baj van mint nálad nem árt egy ilyet beütemezni bármelyik antivírus esetén.De készülj fel,sokáig fog tartani.

Az avast!-ot innen birod letölteni:

[link]


Avast mellé még a Malwarebytes ingyenes verzióját szoktam hazsnálni extra védelemnek,egy egy nagyon jó kis antimalware program.Innen birod letölteni:


[link]


Természetesen ezt is rendszergazdaként futtasd le ha kipróbálod.Bármilyen antivírust,antimalware mellett is döntesz rendszergazdaként futtasd le,de a legjobb ha egy rendszer betöltés előtti ellenörzést ütemezel be.

2012. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!